• najnowszy ffdshow,
 • divx,
 • pobierz xvid,
 • nowe kodeki,
 • darmowe kodeki,
 • real alternative,
 • quick time kodek,a
 • real alternative do ściągnięcia,
 • rmvb,
 • ac3 filter,
 • ogg codec,
 • mp4 player

AllPlayer 4.4.6.9 PL Polska wersja językowa NAJNOWSZA WERSJA WSPIERA WINDOWS 7

Najnowszy ALLPlayer 4.4.6.9 przynosi wiele zmian. Co ważne, są to modyfikacje pozytywnie wpływające na atrakcyjność programu, dlatego warto się im bliżej przyjrzeć.

Jedną z najważniejszych funkcji, które pojawiły się wraz z ostatnim wydaniem aplikacji, jest współpraca z serwisem NapiProjekt, wykorzystywanym do pobrania napisów. Dzięki tej kooperacji ALLPlayer automatycznie ściąga zrobione po polsku napisy, które idealnie pasują do wersji oglądanego w danym momencie filmu. Efektem współpracy z NapiProjekt jest również system oceniania filmów. Jeżeli interesują nas napisy w innym języku – żaden problem – program skorzysta z międzynarodowego serwisu Subtitles.org. To nie koniec nowości związanych z napisami, gdyż najświeższa wersja udostępnia nowego lektora czytającego tekst, który jest dobrze znany z programu Ivona. Najnowszy ALLPlayer posiada usprawnione menu, które może być w prosty sposób dostosowywane do preferencji użytkownika. Ponadto program został wyposażony w swój własny kodek zwany ALLVideo Decoder, który sprawia, że zdecydowana większość filmów zostanie odtworzona bez potrzeby pobierania dodatkowych filtrów. Warto również zwrócić uwagę na funkcję umożliwiającą download informacji na temat wybranego filmu – program pobiera dane z serwisów takich jak FilmWeb czy IMDB.

Czy zmiany w programie można ocenić pozytywnie? Z pewnością tak, gdyż nie są one zbyt rewolucyjne, a jednocześnie dodają wiele mniejszych, lecz bardzo przydatnych funkcji. Polski program ALLPlayer 4.4.6.9 jest całkowicie darmowy, więc jeśli tylko chcesz, ściągnij go z naszego serwisu – na pewno nie pożałujesz


Więcej o kodekach AllPlayer

Producenci nie zapomnieli o niezwykle ważnej funkcji, jaką jest współpraca z napisami; w tym zakresie oczekiwania użytkowników nie zostały zawiedzione, ponieważ AllPlayer potrafi ściągać odpowiednie napisy w wybranym języku. Aplikacja posiada również wbudowanego lektora, który czyta napisy, co sprawia, że nie trzeba się skupiać na tekście. Ponadto program został wyposażony w praktyczny edytor napisów, dzięki któremu można je dowolnie zmieniać. Ważną cechą charakteryzującą ALLPlayer jest fakt, iż współpracuje z DirectX, a nie jest nakładką na MediaPlayera, tak jak większość tego typu odtwarzaczy. Aplikacja potrafi obsługiwać płyty DVD, Audio CD, może współpracować z dwoma monitorami, obsługuje playlisty i posiada wbudowany equalizer. Jeśli chodzi o wygląd, to program jest konfigurowalny, gdyż da się dostosować rozmiary wyświetlanego okna i zmieniać skórki.

ALLPlayer jest do ściągnięcia całkowicie za darmo i oczywiście po polsku, co w połączeniu z jego niezwykle złożoną funkcjonalnością i prostotą obsługi sprawia, że jest to jeden z najlepszych odtwarzaczy. Pobierz go i przekonaj się o tym osobiście.